2. EL CAM MAKİNESİ ALIŞ HİZMETİ

Cam Makine Borsası'ndan ikinci el cam makinesi almak;

İkinci el cam makinesi satın alırken güvenilir bir partner ile çalışmak önemli bir konudur. Cam Makine Borsası, ikinci el cam makine tedarikçisi olarak haklı bir yerdedir. Alım-Satım operasyonlarını güvenli, hızlı ve minimum riskle gerçekleştirmektdir. Geniş uluslararası ağımız ve deneyimli personellerimiz sayesinde piyasadaki en iyi cam makinelerini, en ekonomik fiyatlarla hızlı bir şekilde tespit edebiliyoruz. Cam makine alım-satımını firmamız garantisi altında yapıyoruz. Böylelikle, cam makinesini direkt olarak Cam Makine Borsası' ndan almak siz değerli müşterilerimiz için daha güvenilir olmaktadır. 

Nasıl çalışıyoruz?

Cam Makine Borsası web portalımda mevcut olan 2.el cam makinesi portföyümüzden arama yapabilir, ilgilendiğiniz cam makineleri ile ilgili olarak iletişim formunu doldurarak ya da ofisimizi direkt olarak arayarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi cam makinelerinin hızlı satılacağını unutmayın! Dolayısıyle web protalımızdaki cam makinesi portföyümüzde yer alan cam makinelerinden ihtiyacınız olan makineler için bizimle hızlı bir şekilde bizlerle iletişime geçmenizi öneririz.

Satınalma Sürecimiz;

Web portalımızdan beğendiğiniz 2.el cam makinesiyle ilgili olarak, ekibimizle iletişime geçiyorsunuz.

Size ikinci el cam makine tekliflerini ve fiyatlarını gönderip ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Cam makinesini bulunduğu yerde görmek için, sizler için bir ziyaret organize ediyoruz. Ziyaretten önce karşılıklı olarak, koruma ve centilmenlik sözleşmelerini imzalıyoruz. Ekibimiz ziyaret esnasında sizlere eşlik ederek, her konuda yardımcı olacaktır.

2.el cam makinesi satın almaya karar vermeniz halince ise, size bir satın alma sözleşmesi gönderilecektir. Sözleşmeyi imzalayıp, tarafımıza ulaştırmanızı takiben, ön ödeme yaparak ikinci el cam makinesini rezerve edebileceksiniz. Cam Makine Borsası , 2.el cam makinesinin satış işlemlerini sizin için takip edecektir. Tüm görüşmeler, sözleşme ve ödeme, Cam Makine Borsası ile sizin aranızda olacaktır. Böylelikle riskiniz minimize edilerek, zamanınız da size kalacaktır.

İstenildiği taktirde, 2.el cam makinesinin sökülmesi ve montajı, bakım işlemleri, nakliye ve gümrük işlemleri ve diğer hizmetler talep edildiğinde, tüm bu hizmetler tarafımızca ve diğer ve diğer hizmetler talep edildiği taktirde tarafımızca üstlenilecektir.

Cam Makine Borsası personelini; makinenin sökülme, yüklenme ve montaj aşamalarında gözlemci olarak gönderebilir. Böylelikle, tüm sürecin sizin açınızdan güvenli bir şekilde sonuçlanmasını ve cam makinenizin size sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacaktır.

2.EL CAM MAKİNESİ SATIŞ HİZMETİ

Cam Makine Borsası ile 2.el cam makinesi satmak;

Bir çok cam makine imalatçısı ve büyük üreticiler ikinci el cam makine satışı konusunda Cam Makine Borsası ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Cam Makina Borsası kanalıyla satmak istediğiniz 2.el cam makineniz, sizin rekabetçi olduğunuz pazarlar dışında global ölçekte bütün dünya pazarlarına sunulur. Web portalımız bu endüstride en çok ziyaret edilen portallardan birisidir. İkinci el cam makinenizi satmak için Cam Makine Borsası sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Nasıl işliyor?

Cam Makine Borsası uluslararası pazarlarda 2.el cam makinesi satılması konusunda bütün süreçlerde her aşamada sizinle birliktedir. 

Satış sürecimiz;

Hemen veya yakın zamanda satmak istediğiniz 2.el cam makineniz varsa şayet, cam makinesinin temel bilgilerini (Kategorisi, Cinsi, Modeli, v.s.) fotoğraf ve videolarını (varsa) tarafımıza gönderiniz. Göndermiş olduğunuz bilgi ve doneler dahilinde, uzman personelimiz tarafınca yapılacak inceleme sonucunda, 2.el cam makinenizin pazar fiyatıyla ilgili en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Sizin onayınızı takiben, yapılacak sözleşmeler sonrası, ikinci el cam makinenizin web portalımızdaki makine portföy listesine eklenecektir. Cam endüstrisi ile sürekli iletişim içinde olan firmamızın geniş uluslararası ağı çalışmaya başlayacaktır. Böylelikle 2.el cam makinenizin, mevcut potansiyel alıcıları bilgilendirilerek mümkün olan en kısa süre içerisinde ve en iyi şartlarla satılması için süreç başlatılacaktır. İkinci el cam makinenizin, gerek web/internet araçları ve gerekse cam sektöründeki seminer ve fuarlarda direkt olarak son kullanıcılara tanıtım yapılacaktır.

Cam Makine Borsası alıcılarla görüşerek, 2.el cam makinenizi fabrikanızda, yerinde görmeleri için ziyaretler organize ederek, ilgili müşterilere eşlik edecektir. Ziyaret öncesi, hem satıcı, hem de alıcı ile koruyucu sözleşmeler yapılıp, imzalanacaktır.

Tüm görüşmeler, pazarlıklar ve süreçteki diğer işlemler Cam Makine Borsası tarafından yapılacaktır.

Satıcı ile Alıcı arasında anlaşmaya varıldığı taktirde, Cam Makine Borsası gerekli sözleşmelerin imzalanmasına eşlik ve şahitlik yaparak, cam makinesinin satışını gerçekleştirecektir.